Rekonstrukce

Zateplete svůj dům ekologicky a kvalitně

Tepelné izolace se také vyvíjejí kupředu. Nová doba potřebuje nová řešení, a proto i tepelná izolace se přizpůsobuje požadavkům. Ekologické standardy tedy pronikly i do této oblasti a můžete si tak pořídit speciální hnědou tepelnou izolaci ve Zlíně, která hrdě nese název ECOSE Technology. Tento typ izolace má zvýšenou pružnost, standardní vodoodpudivost. Je z přírodních minerálů a přitom má stejné vlastnosti jako ostatní druhy skelné vaty.

izolace Zlín

Pokračovat ve čtení

Kvalita od Helíska

Pokazilo se Vám oběhové čerpadlo a vy nevíte, co s tím? Obraťte se na pana Helíska, který se zabývá prodejem a servisem čerpadel. U něj si určitě vyberete – má několikaleté zkušenosti, nabízí široký sortiment v tlakových nádobách, oběhových čerpadlech nebo jiných typech čerpadel.

oběhové čerpadlo

Pokračovat ve čtení

Rekonstrukce rodinných domů není jenom běžná úprava

Mnoho lidí si plete pojem rekonstrukce s pojmem úprava. Rekonstrukce není pouze úpravou, ale při ní zasahujete do dispozic pokojů, do stavebních záležitostí apod. Na rekonstrukci potřebujete povolení od stavebního úřadu a svých sousedů. Jak taková rekonstrukce probíhá? Nejprve si musíte najít firmu, která bude na rekonstrukci dohlížet. Nejlepší je využít společnost, o které víte, že je seriózní a specializuje se na rekonstrukce rodinných domů. Dalším krokem je prohlídka domu, kdy společnost zjistí, v jakém stavu se dům nachází a jaké úpravy budou potřeba vykonat. Následuje kalkulace a rozvržení aktivit stavebního rázu. Následuje smlouva se společností a návrh přestavby. Na základě tohoto postupu vám firma stanový rozpočet, kolik bude rekonstrukce stát.

Nejkvalitnější stavební řezivo

Většina stavebních firem vyrábí velkou spoustu různých stavebních materiálů ze stavebního řeziva. Najít můžete smrkovo-jedlové řezivo na stavební účely, konstrukční hranoly v různých dimenzích, fošny, šalovací desky a hranoly, bednící desky na záklopy střech, střešní latě a krovy. Nejkvalitnějším hranolem jsou KVH hranoly, které jsou vyrobeny ze smrkového dřeva. Dřevo je vysušené, takže se nerozpíná, neschne a je krásné zhoblovaný, takže i estetickou funkci splňuje velmi dobře. Pokud se vám líbí dřevěné trámy, pak rozhodně s KVH hranolem neuděláte chybu. Navíc jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího severského dřeva.

Poznejte kvalitu dřeva se společností Puidukoda

Od roku 2013, konkrétně od března, kdy přišla na český trh společnost PUIDUKODA CZ, se věnuje nejen maloobchodním záležitostem, ale i velkoobchodem její mateřské společnosti se stejným názvem. Nejvíce se věnuje výrobě palubek, teras, fasád, podlah a dřevěných hranolů. Produkty jsou z kvalitního severského dřeva a jsou hoblované. Většinou jsou ze smrku nebo borovice či ze sibiřského modřínu. Užijte si krásnou kresbu a vůni tohoto dřeva.

Pokračovat ve čtení

Další články...