Hydroizolace a její význam

Hydroizolace je izolace, která zabraňuje pronikání vodě do prostorů, kde by mohla uškodit. V současné době je možné hydroizolace Zlín rozdělit na tři kategorie – živičné, plastové a pryžové, polyetylenové a jiné. Kvalita izolovaného objektu se odvíjí od vhodně zvolené hydroizolace.

Pokračovat ve čtení

Proč investovat do nového komínu?

Komín je dnes využíván k několika účelům. V první řadě odvádí spaliny z objektů, dále se napojuje na kamna, pece, krby či kotle, u nichž má funkci jednoduchého vzduchového čerpadla. Komíny Zlín nabízí celá řada společností. Jestliže máte starý komín, investujte do nového, který je vyroben z kvalitnějších materiálů.

Pokračovat ve čtení

Vybavte svůj penzion kvalitním nábytkem

Nábytek je nedílnou součástí vybavení každého penzionu. Ne však každý, kdo vyrábí nábytek je schopný vám jej dodat včas a v potřebném množství. Proto je nejlepší se obrátit na firmu, která se specializuje na výrobu nábytku pro penziony. Doporučujeme investovat do kvalitního dřevěného nábytku, kdy počáteční investice bude sice vyšší, avšak v časovém horizontu se vám rozhodně vrátí, protože nábytek nebude rozvrzaný a nebude se rozpadávat.

Pokračovat ve čtení

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Podle zákoníku práce (zákon č. 65/1965 Sb.) je zaměstnavatel povinen zajistit bezpečnost a ochranu zdraví zaměstnanců při práci s ohledem na rizika možného ohrožení jejich života a zdraví, která se týkají výkonu práce.

Před volbou vhodného způsobu osobní ochrany při práci je zapotřebí postupovat systematicky. Zjistit druh rizik na pracovišti, míru rizika a oblast lidského těla, na které toto riziko působí, určit vhodný typ osobního pracovního prostředku, který bude zajišťovat spolehlivou ochranu a vyhledat vhodné osobní ochrannné pracovní prostředky daného typu. Ochranné pracovní pomůcky zahrnují pracovní oděvy a obuv, pracovní rukavice, brýle, chrániče sluchu, přilby kukly a a další výrobky.

Jaká frčí svítidla?

svítidla lummaxI když si to možná neuvědomujete, atmosféru našemu domu dodávají i svítidla. Při výběru si ujasněte, jakou chcete, aby světlo mělo funkci, protože vám zúží výběr. Navíc není nic horšího, než když si vyberete lampičku s bodovým osvětlením na místo, kde potřebujete mít osvětlenou půlku místnosti.

Pokračovat ve čtení

Kupujete markýzu?

Slunce dokáže čas od času nepříjemné, a proto je v současné době stále nutnější i populárnější používat k zastínění výkladních skříní i odpočinkových koutů a balonů markýzy. Markýzy Brno nabízejí širokou škálu typů a barev látek, jež jsou ještě dále upravovány impregnací, což slibuje stálobarevnost a odolnost vůči vlivům počasí. Možná právě proto jsou markýzy tak oblíbené a uspokojují i zákazníky vlastnící malý obchůdek nebo lenošící na své zahrádce. Nabídka firmy Stín Šotel je široká a její profesionální tým vám poradí při výběru té dokonalé markýzy právě pro vás.

Izolace střech, jezírek i balkonů

Hledáte firmu, která se specializuje na hydroizolace ve Zlíně a okolí? Pak je tu přesně pro vás firma Izolace Juřík, která se zabývá celkovým servisem i realizací zakázek v oblasti hydroizolačních technologií. Pyšní se několikaletou zkušeností v této oblasti a mezi jejich přednosti patří, že poskytují záruku až 10 let. Jejich zaměstnanci jsou pravidelně školeni, a tak je práce vysoce profesionální a postupy inovativní.

Co všechno firma nabízí? Hydroizolace střech, terasy/balkonu, základů, izolace proti vniku radonu a úniku ropných látek, izolace proti chemii a nebezpečném odpadu, izolace bazénů, jezírek a různých vodních ploch. Hydroizolace Zlín je tu pro vás!

Leštění a broušení nerezu

Frunek lesteni nerezuNajít firmu v oblasti leštění a broušení nerezu, která by vám mohla garantovat nízkou cenu a vysokou kvalitu, není lehký úkol. Jednou z nich však je firma Fruněk INOX s.r.o., která se může pyšnit bohatou nabídkou služeb a produktů. Mezi službami najdete broušení, leštění, frézování, vrtání, řezání či ohýbání. Jestliže chcete využít některé z těchto služeb, navštivte firmu v prostorách průmyslové zóny ve Zlíně, kde má svou vlastní výrobní halu pro zprostředkování své práce.

Pokračovat ve čtení

Řezání betonu diamanty

Řezání betonu, železobetonu, cihel nebo kamene bývá častým pracovním výkonem při stavbě nového domu nebo při rekonstrukci. Firma MDi Martin Divila Zlín, specialista na tyto typy prací, používá k řezání betonu diamantovou techniku firmy Hilti.

Pokračovat ve čtení

Čerpadla

Čerpadla jsou mechanické stroje dodávající energii tekutinám, které skrz ně protékají. Většina laiků si pod pojmem čerpadla představí stroje, které jim pumpují vodu ze studny přímo do koupelny a zajišťují tak na jejich chatě či chalupě komfort v podobě tekoucí vody. Využití čerpadel je však mnohem širší.

Pokračovat ve čtení

Jak funguje hydraulika?

Víte, co je hydraulika? Hydraulika je technická disciplína zabývající se využitím mechanických vlastností tekutin pro technické účely. Tato věda nám umožňuje sestavit hydraulické zařízení, která mají široké využití, používají se například v stavebnictví, v zemědělství, v průmyslu nebo také v dopravě.

Pokračovat ve čtení

Hydraulické šroubení

V hydraulickém zařízení by se neměla zanedbat žádná součástka, aby nedošlo ke zbytečným komplikacím. I samotný nekvalitní, či špatně umístěný šroub může nadělat při chodu zařízení velkou paseku. Pokud ale použijeme kvalitní a vhodné hydraulické šroubení, můžeme předejít těmto potížím.

Pokračovat ve čtení