Skleněná umyvadla jsou krásná a odolná

 

Současný trh s bytovými potřebami je rozmanitý. Určitě jste si všimli, že kromě klasických keramických umyvadel jsou k zakoupení také skleněná umyvadla. Možná se vám zdá, že je takové umyvadlo velmi křehké. Jestliže si nechcete skleněné umyvadlo koupit kvůli tomu, že si myslíte, že ho brzy rozbijete, pak byste měli své myšlenky přehodnotit. Tloušťka skla skleněného umyvadla je až 19 milimetrů, a tak se nemusíte bát, že by došlo k jeho roztříštění.

Skleněné umyvadlo je charakteristické několika výhodami. V první řadě vás nadchne minimalistický design a nemůžeme opomenout ani bohatou nabídku tvarů. Navíc, skleněné umyvadlo je lehké, a tak ho můžete snadno zkombinovat s lehkými a efektivními konstrukcemi či nábytkem. Fantazii se dnes meze nekladou. Skleněné sklo si koupíte buď čiré, barevné, ba dokonce i vzorované. Na českém trhu působí spousta výrobců, a tak věřte, že máte z čeho vybírat.

Speciální úpravy skla

Kromě toho, že je trh přehlcen umyvadly z transparentního či barevného skla, se můžete setkat také s umyvadly, jež mají povrch hrubě pískovaný. Jedná se o efektivní úpravu, která se provádí pouze na vnější straně. Vnitřní strana, po které stéká voda, musí být hladká, a to hlavně kvůli snadné omyvatelnosti.

Sklo je nadčasový materiál, který se hodí do moderních interiérů. Existují kromě skleněných umyvadel také skleněné obklady, celoskleněné posuvné dveře, skleněné sprchové kouty a mnoho dalších. Nabídka je opravdu pestrá a na své si přijde každý milovník elegance a luxusu. Protože právě tak působí skleněné prvky v interiéru.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit