Zahrada

Jak fungují elektronické ohradníky pro psy?

Klidně relaxujete na zahradě před domem a váš pejsek okolo pobíhá, když v tom se vám ztratí z očí. A tak se rozhlížíte, kam se zatoulal, když v tom zahlédnete, jak pejsek běží přímo do frekventované silnice. Přesně takové zděšení nechce zažít žádný pejskař. Jak nám s tím tedy mohou pomoci elektrické ohradníky?

dog-in-the-garden-PRM4JGJ-min

Pokračovat ve čtení

Proč není dobré nemít domácí vodárnu

 

Přestaňte se už tahat s těmi kýbly vody a pořiďte si domácí vodárnu – v peněžence vám to zas tak velký vítr neudělá, to se nebojte.

O tom, že instalace domácí vodárny je velmi snadná, už určitě víte a proto už nemusíme zmiňovat proč je lepší vodárnu mít. Podívejme se dnes na to, proč není dobré ji nemít.

Lavička, Kýbl, Dřevěné, Zelená, Hnědá, Zítiší, Pozadí

Pokračovat ve čtení

Domácí vodárna - elegantní zásobárna vody pro váš dům i zahradu

domaci vodarna

Elektrická odstředivá čerpadla umí nasát vodu z hloubky až devíti metrů, což rozhodně není k zahození. Pokud má být domácí vodárna určena přímo pro dům, pak je z pochopitelných důvodů lepší vybírat mezi těmi s tišším chodem. Jestliže má domácí vodárna sloužit pouze pro zavlažování zahrady, není otázka hlasitosti tolik důležitá.

Po konzultaci s odborníkem se dá jako domácí vodárna použít i zahradní automat. Záleží pouze na tom, zda by byla svou kapacitou schopna stačit potřebám domácnosti. Takový automat je citlivý i na sebemenší úniky vody. Protékání toalety či kapání vodovodního kohoutku způsobuje časté spínání jeho motoru, čímž se během chvíle aktivuje tepelná ochrana proti přehřátí a vodárna se vypne.

Další články...