Interiér

Jak vybrat moderní a stylový botník do předsíně

Víte, kam návštěva vstoupí jako první, když se rozhodne váš navštívit? Ano, přece do předsíně, proto je nutné ji mít zařízenou tak, aby působila hned na první dojem příjemně a útulně. Přece nikdo nechce, aby si to přátelé hned ve dveřích rozmysleli. Většinou se jedná o menší místnost, spíše dlouhou než širokou, proto je nutné přemýšlet při výmalbě nebo zařizování. Vždy však mějte na paměti, že tato místnost musí být především reprezentativní a k tomu dopomůže například stylový botník, který si v tomto článku vybereme.

botník

Pokračovat ve čtení

Samootevírací dveře do vestibulů

Samootvírací dveře jsou super věc. Nehodí se sice úplně všude, ale jsou místa, která byste si bez nich nejspíš nedokázali představit. Třeba takové vestibuly. Proč se zde posuvné dveře tak hodí a kde se tyto tveře vyrábí, vám dnes řekneme.

posuvné dveře do vestibulu

Pokračovat ve čtení

Vítězná bitva proti hmyzu

Je všude kolem nás a 99% jeho existence nevnímáme. Přesto a to zvláště v letním období je to jedna z nejotravnějších společností, kterou můžeme vůbec mít. Řeč je o hmyzu a všech jeho formách.

Pokračovat ve čtení

Výhodná oprava ploché střechy

Když někdo řekne slovo plochá střecha, hned se mi vybaví vzpomínky na letní dovolenou v Řecku a pohled na Atény z letadla. Čím víc se blížíme na východ a jih, tím víc je v těchto oblastech plochá střecha typická. Technicky je to střešní konstrukce nebo střecha se sklonem nanejvýš 5 ° (Dle ČSN 731901:2011). Sklon střechy se volí tak, aby bylo zajištěno snadné odtékání dešťové vody nebo vody při roztávání sněhu. Střecha bývá po celém obvodě obehnána atikou. V poruchovosti hydroizolace a odtokové soustavy a následující nákladné opravě. V případě že se bojíte, že Vás oprava ploché střechy bude stát moc peněz, podívejte se na prezentaci Střechy92 a zjistíte, že to tak horké nebude :-)

Komu svěřit omítky

Stavíte či rekonstruujete dům ve Zlínském kraji a hledáte odpovědnou lokální firmu, která rozumí Vaším potřebám a přizpůsobí se jakýmkoliv nepříjemnostem? Přesně pro Vás je zde firma Omítky Zlín. Více než třicetiletá tradice dokazuje dědictví kvality z generaci na generaci. Zákazníkům nabízí: kompletní dodávku vnitřních a vnějších strojních omítek, materiál od společností PROFI am BAU CM, CEMIX, aj., omítky včetně rohových profilů, dilatačních APU lišt, zakrytí otvorů (oken, dveří) a závěrečný úklid. To vše v profesionálním přístupu. Neváhejte a zjistěte více o této skvělé firmě!

Milujete bublinky?

V moderních domech je dnes standardní výbavou mimo všemožných tabletů a počítačů také luxusní relaxační vířivka. Spousta manažerů našlo zálibu v koupání mezi bublinkami. Přijdou domů z práce, zhodí ze sebe vše a "naloží" se do nádoby plné vařící vody. Zároveň však nemají dostatek času na kvalitní údržbu zařízení. Navíc zajištění všech technických věcí u whirlpoolů není pro obyčejného člověka. Proto je zde whirlpool servis od firmy Hydropool Spas Zlín, který za Vás zajistí vše potřebné k údržbě whirlpoolu. Mimo to Vám navrhne komplexní řešení nedostatků celého vířivkového systému. Prohlédněte si prezentaci firmy, která ovládá montáž bazénů po celé České republice!

Esteticky dokonalý bazén

Velmi moderní jsou aktuálně instalace domácích bazénů pro celoroční využití - čili vnitřních bazénů. Jenže při výběru bazénu s nerezovým korpusem nedocílíte ani zdaleka výhod, které můžete mít při volbě skleněných či keramických obkladů. Například použití povrchově upravených tlakově odlívaných bronzových komponentů německého výrobce Hugo Lahme. Dále tyto vnitřní bazény dají úplně jiný rozměr relaxačnímu prostředí, které vhodnými světelnými doplňky můžete vytvořit. Zkrátka, pokud nechcete fádní bazén bez jakékoliv pozitivní energie, můžete zvolit nerezový bazén. Pokud si ale potrpíte na luxusu, skleněné či mozaikové bazény jsou pro Vás správná volba

Exkluzivní bazén s mozaikou

Fanoušci luxusu, vkusu a nápaditosti musí žasnout nad novým trendem a výstavbě bazénů. Obyčejný bazén již působí fádně a nezajímavě. Některé firmy však přináší realizaci mimořádného mozaikového bazénu. Ten dokonale oživí celou místnost, kde je bazén situován a ve spojení s elektrotechnikou a led světly vytvoří unikátní atmosféru, kterou doma zkrátka musíte mít! Potom dostává pojem domácí bazén úplně jiný rozměr. Vaše relaxační možnosti nabírají úplně jiných rozměrů a můžete tak být více odpočatí a úspěšní ve své práci. Zároveň, pokud provozujete wellness centra, je to pro Vás inspirace, jak ještě více nadchnout klienty.

mozaikovy bazen

Nábytok z masívu vydrží dlho

Pokial máte záujom o nábytok z masívu, obraťte sa na odborníkov v tejto oblasti. Jejich meno je ROALHOLZ a jedná sa o slovenskú spoločnosť so sídlom v Brumově. Táto spoločnosť vznikla roku 1995 a tehdy sa zameriavala na produkciu nábytku z masívného smrekového dreva. Dnes sa špecializujeme hlavne na nábytok detský a študentský. V jeho sortimente však nájdete ostatné typy nábytku postele, spálne, skrine, komody, sektorové zostavy a ďalšie. Nábytok ROALHOLZ je skladobný, jednoduchý, funkčný, a veľmi variabilný s moderným designom severského štýlu a dlhou životnosťou. Vybavuje tiež hotely a penzióny, a tak sa pýši profesionalitou.

Vybavte svůj penzion kvalitním nábytkem

Nábytek je nedílnou součástí vybavení každého penzionu. Ne však každý, kdo vyrábí nábytek je schopný vám jej dodat včas a v potřebném množství. Proto je nejlepší se obrátit na firmu, která se specializuje na výrobu nábytku pro penziony. Doporučujeme investovat do kvalitního dřevěného nábytku, kdy počáteční investice bude sice vyšší, avšak v časovém horizontu se vám rozhodně vrátí, protože nábytek nebude rozvrzaný a nebude se rozpadávat.

Pokračovat ve čtení