Fáze čištění úmělého trávníku

Čištění umělého trávníku probíhá v několika fázích. Naše redakce pro Vás vybrala 3 nejdůležitější části. Pokud by Vás zajíma možnost nechat si vyčistit umělý trávník, nebojte se obrátit na firmu Gold Return!

 

1) ODSTRANĚNÍ HRUBÝCH NEČISTOT Z UMĚLÉ TRÁVY
Jeden z prvních kroků je odstranění hrubých nečistot z povrchu a jeho okolí. Listí, větve, tráva, stará vlákna umělého povrchu a další hrubé nečistoty jsou odstraněny vysoce výkonným sběracím strojem.

2) HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ UMĚLÉHO POVRCHU
V druhé fázi se rozbourá zhutněná vrstva umělé trávy pomocí profesionálního rotačního kartáče. Následně je syntetický povrch hloubkově vyčištěn profesionálním strojem na údržbu umělých povrchů SMG. Tento stroj vynese rotačním kartáčem vrchní vrstvu křemičitého písku nebo gumového granulátu do vibračního síta, kde separuje nečistoty od výplně a uchová je ve stroji. Vyčištěný písek je rovnoměrně navrácen na povrch.

3) APLIKACE KŘEMIČITÉHO PÍSKU NEBO GUMOVÉHO GRANULÁTU
Nezbytnou součástí údržby sportovišť s umělou trávou je kontrola a rovnoměrná aplikace výplně (křemičitého písku nebo gumového granulátu) po celém povrchu. V průběhu užívání sportovišť dochází k vytlačování výplně z hrací plochy do krajů. Proto je velmi důležité minimálně jednou ročně jeho doplnění po profesionální údržbě.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit